Banner për produktin e cigareve elektronike DZAT D06
xz
Banner për produktin e cigareve elektronike DZAT M12
xz
Banner për produktin e cigareve elektronike DZAT Cyber ​​Flask
xz
Banner për produktin e cigareve elektronike DZAT Vape 3000
xz
 • kungull

Lajme & Ngjarje

 • DZAT M12 |Shijoni jetën tuaj me Vape

  DZAT M12 |Shijoni jetën tuaj me Vape

  M12 Vape është një zgjedhje e shkëlqyer që tërheq përdoruesit me pamjen e saj të rrumbullakosur, ndjesinë e rehatshme, teknologjinë e mbështjelljes së rrjetës, treguesit intuitiv dhe një sërë opsionesh mahnitëse ngjyrash Macaron 12.Ap i rrumbullakët...
 • Ndryshimet në tregun kanadez të cigareve elektronike

  Ndryshimet në tregun kanadez të cigareve elektronike

  Të dhënat më të fundit nga Anketa Kanadeze e Duhanit dhe Nikotinës (CTNS) kanë zbuluar disa statistika shqetësuese në lidhje me përdorimin e cigareve elektronike tek të rinjtë kanadezë.Sipas sondazhit, i cili u publikua nga Statistikat Ca...
 • Ju ftojmë të vizitoni stendën e DZAT #126 në Global Vapexpo Russia 2023!

  Ju ftojmë të vizitoni stendën e DZAT #126 në Global Vapexpo Russia 2023!

  Ejani bashkohuni me ne në Global Vapexpo në Rusi më 18-19 nëntor 2023, një ngjarje e jashtëzakonshme.Presim me padurim pjesëmarrjen tuaj në këtë festë emocionuese!Global Vapexpo ofron një platformë të vlefshme për globale ...

Frymëzohuni

Ndani vapën tuaj DZAT me ne!Ngarkoni fotot tuaja dhe etiketoni @dzat_vape për t'u paraqitur këtu.

Verifikimi i moshës

Kjo faqe interneti kërkon që ju të jeni 21 vjeç ose më i vjetër.Ju lutemi verifikoni moshën tuaj për të parë përmbajtjen ose klikoni Dil për t'u larguar.

Produktet në këtë faqe interneti janë të destinuara vetëm për të rriturit.

Na vjen keq, mosha juaj nuk lejohet